13 вересня в приміщенні Івано-Франківського Архієпархіального Управління відбулися традиційні збори протопресвітерів нашої Архієпархії. Їх очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

Приємною несподіванкою для присутніх став візит голови Івано-Франківської ОДА п. Олега Гончарука, який вручив Митрополиту Володимиру відзнаку Президента з нагоди «25-ліття незалежності України».

Відтак до слова був запрошений Владика Василій Тучапець, який подякував Митрополиту Володимиру та всім священика Архієпархії за посильну допомогу для Харківського Екзархату.

Після чого о. Володимир Чорній повідомив, що 14 вересня у храмі с. Крихівці служитиметься Божественна Літургія з нагоди 25 річниці БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та запросив всіх на це свято, початок об 11.00 год.

Серед іншого, Митрополит Володимир розповів про засідання Синоду Єпископів, головна тема якого було «соціальне служіння», а також презентував книгу про Владику Павла Василика та запросив всіх присутніх на урочисту презентацію книги і фільм, яка відбудеться в Івано-Франківську 15 вересня у кінотеатрі «Люм'єр», початок о 15.00 год.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комунікат Синоду Єпископів УГКЦ

Вкінці були зачитані декрети нових призначень та іменувань.

Прес-служба Архієпархії

Стрічка новин

Життя парафій