Дата народження - 18 вересня 1983 р. Б.

Дата ієрейських свячень - 21 червня 2009 р. Б.

Дата призначення - 04 червня 2009 р. Б. - Архіваріус Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ; 04 червня 2009 р. Б. - Нотар  Церковного суду Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ; 18 лютого 2016 р. Б. - Віце-канцлер Курії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ; 05 грудня 2017 р. Б. - Канцлер Курії Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Січень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3