«Милосердя – не може бути тільки теорією», - переконані представники БФ «Карітас-Івано-Франківськ». В рамках проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у с. Крилос, вони презентували свою програму «Сім діл милосердя».

«Господь благословив цей час для нашого усвідомлення, розуміння і покаяння. Цією прощею "Карітас" хоче привернути увагу до потреби милосердя до наших ближніх. Ми маємо не тільки проповідувати, ми повинні самі собі пригадати і працювати над милосердям. Ми хочемо спрезентувати те, що робить кожен вірний єпархії. Ми маємо бачити ближніх, які потребуть допомоги. Можливо, навіть не матеріальної, а лише нашої посмішки, нашого доброго слова. Ця акція дасть можливість представити працю наших парафіян», - пояснив напередодні Директор «Карітасу» митр. прот. Володимир Чорній.

Волонтери та люди, котрим вони допомагають, спільно представляли програму. Після перегляду короткого відеосюжету, прочани почули про діяльність благодійного фонду, яка яскраво ілюструє сім діл милосердя щодо тіла та щодо душі.

«Кожного дня руками працівників Карітасу твориться велике християнське покликання – бути апостолом серед людей у різних обставинах їхнього життя. Що може бути краще, як голодного нагодувати, хворого відвідати та допомогти у лікуванні, нужденного підтримати, а плачучому обтерти сльози. Творячи добро кожному потребуючому, творимо добро самому Богу, якого приймаємо у нашому ближньому», - поділились з слухачами волонтери. Крім того, вони заохотили усіх присутніх запалюватися до меценатства, до співчуття, до милосердя, до милостині, до волонтерства.

Далі, за програмою прощі, передбачається Вечірня, яку очолить Єпископ-помічник Івано-Франківський Преосвященний Владика Йосафат.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та на сайті Молодіжної Комісії Івано-Франківської Архієпархії.

Дивіться більше фото в наших альбомах у мережі facebook та ВКонтакі

Прес-служба Архієпархії