У суботу, 6 серпня розпочалася Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в c. Крилос, яка цьогоріч присвячена ювілейному року Божого Милосердя. Близько 16:30 год. учасники пішої ходи прибули до с.Крилос, де о 17:00 розпочалося представлення програми «Сім діл милосердя», організованої БФ “Карітас-Івано-Франківськ”.

Після вечері прочани зібрались на Молебень до Богородиці Милосердя Двері, який очолив працівник Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Олексій Саранчук у співслужінні священиків комісії. Після Молебню вірні разом із священиками відвідали княжу криницю, де відбулося освячення води для паломників.

Відтак, Єпископ-помічник Івано-Франківський Преосвященний Владика Йосафат очолив богослужіння Великої Вечірні з Литією, в часі якою було виставлено Чудотворну ікону Галицької Богородиці на загальне почитання. 

Завершились спільні моління нічними чуваннями, які проводили брати-семінаристи та настоятелі ІФДС. Пам'ятною для прочан стала і мистецько-євангелізаційна програма, підготовлена отцями Молодіжної комісії.

У неділю, 7 серпня, о 09.00 год., розпочнеться Архієрейська Божественна Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та на сайті Молодіжної Комісії Івано-Франківської Архієпархії.

Дивіться більше фото в наших альбомах у мережі facebook та ВКонтакі

За матеріалами Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії