Ключем до успіху, ключем до надії,  ключем до оздоровлення є ніщо інше як віра. Для того, щоби пояснити нам сьогодні що означає вірити в Бога, Христос відкриває нам свою присутність і показує, що так, як око чи вухо є рецепторами, які здатні сприйняти чи то світло, чи то звук цього видимого світу, так само віра є ніщо інше як орган бачення, орган слухання, можливість побачити і почути щось, що належить до світу невидимого.

Про це говорив сьогодні Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних на Всеукраїнській Патріаршій Прощі 7 серпня у Крилосі.

Проповідник зауважив, що слухаючи сьогодні євангельське читання про оздоровлення двох сліпців, ми маємо нагоду запитати себе: чи віруємо, справді віруємо, що Христос може зробити нам те, чого ми просимо, чого потребуємо, з яким наміром йшли дорогою цієї прощі.

«Сьогодні Христос є серед нас, – розповів Блаженніший Святослав, – Він щойно промовив словом свого Євангелія. Він хоче, щоб ми його почули і побачили. Хоче торкнутися своєю милосердною десницею наших найглибших потреб, хоче прийняти наші молитви і дати кожному з нас своє Божественне милосердя».

Як зауважує Предстоятель, та людина яка не хоче бачити – не побачить, а яка не хоче чути – не почує. Тому він наголосив на тому, що нам потрібно мати відкритим своє серце, щоби могти чути голос Бога живого та досвідчити у своєму житті Його милосердя.

«Ми ніколи не є самі у нашій дорозі життя – Господь завжди подорожує з нами», - переконаний Блаженніший Святослав. На думку Архієрея, Всевишній постійно дає нам різні знаки, щоб ми могли легше його пізнавати. «Цим знаком є і відкритті Двері Божого Милосердя, тут, у Крилосі, де Господня сила спливає на нас, тільки ми мусимо це побачити, мусимо в це повірити», - підсумував Патріарх.

Прес-служба Архієпархії