6 – 7 серпня в с. Крилос відбулася Всеукраїнська Патріарша проща. Понад 45 тисяч паломників, серед яких багато молоді, прибули до Давнього Галича, щоб молитися за мир в Україні.

Паломники вирушали з трьох керунків: Івано-Франківська, Калуша та Буршитна. Подолавши всю відстань важкої дороги, прочани пройшли реєстрацію та мали нагоду роздумувати на ділами милосердя, дивлячись презентацію однойменної програми БФ «Карітас – Івано-Франківськ».

Відтак, о 20:00, прочани спільно помолились молебень до Пресвятої Богородиці та вирушили походом до княжої криниці, де відбулось освячення води. Протягом всього часу на території храму Успіння Пресвятої Богородиці священнослужителі та священики-місіонери милосердя уділяли Святе Таїнство Сповіді.

О 21:00 Єпископ-помічник Івано-Франківський Преосвященний Владика Йосафат відслужив Велику Вечірню з Литією, на закінчення якої звернувся до присутніх з повчальним словом. Опісля розпочались нічні чування, які проводили семінаристи та настоятелі Духовної Семінарії. А вже опівночі розпочалася духовно-мистецька програма в цікавому євангелізаційному форматі.

У неділю вранці відбулася довгоочікувана зустріч із Блаженнішим Святославом, Главою УГКЦ. Кульмінацією прощі стала урочиста Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Блаженніший Святослав, у співслужінні Владик з Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Коломиї та Києва.

Завершилась проща спільною молитвою «Боже Великий, Єдиний» за мир та Боже благословення для нашої Батьківщини.

Як проходила проща дивіться у нашому фотозвіті:

Фото: Василь Латчук, Дмитро Дем’янів, Юрій Говера та Володимир Лукашевський

Прес-служба Архієпархії