25 вересня в м. Богородчанах відбулося торжественне святкування повернення древньої ікони Богородиці, яку привезли для міщан та прочан делегати із Польщі. Варто зазначити, що ікона Богородчанської Божої Матері була вивезена з міста 72 роки тому і нарешті сьогодні знову «завітала», щоб при нагоді святкування 575-ої річниці від першої письмової згадки про м. Богородчани розпалити серця всіх вірних особливою любов’ю та пошаною до Небесної Цариці – Богородиці, яка є нашою заступницею перед Богом та постійною помічницею у всіх бідах і незгодах.

Розпочалось сьогоднішнє святкування від монументу Богородиці, де всі прочани зустрічали Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина, а також польську делегацію, яка завітала до Богородчан з великим духовним подарунком – іконою Богородиці. Після слів привітань розпочався процесійний хід до храму св. Івана Богослова, де була відслужена Архієрейська Божественна Літургія. Очолив святкове богослужіння Митрополит Володимир  у співслужінні з митр. прот. Петром Дирівом (Богородчанський протопресвітеріат), митр. прот. Дмитром Гірняком (Солтвинський протопресвітеріат), численним духовенством Івано-Франківської Архієпархії та отцями-домініканцями із Польщі.

Під час своєї проповіді Високопреосвященний владика Володимир глибоко застановився над місцем Богородиці в нашому духовному житті та крокуванні до спасіння, а особливо на тій глибокій любові всіх вірних до Божої Матінки, яка здавна була і залишається покровителькою та заступницею нашого багатостраждального українського народу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У с. Стебник святкували храмовий празник

Після завершення Архієрейської Літургії Митрополит Володимир уділив всім присутнім своє Архіпастирське благословення, після чого всі парафіяни та прочани мали змогу приступити до Богородчанської ікони Божої Матері і попросити в Небесної Матінки миру, злагоди і любові для себе та всього українського народу.

Дивіться більше фото в наших альболмах у мережі facebook та ВКонтакті

За матеріалами Інформаційного центру ІФДС