Ввечері з 12 на 13 жовтня, семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії на чолі із віце-ректором, протоієреєм Андрієм Чорненком уже традиційно проводили нічні чування у відпустовому місці - селі Крилос.

Розпочалися чування із Вечірньої, яку очолив о. Андрій, в музичному супроводі семінарійного гурту "Εφφατα". Після богослужіння священик дав першу науку на тему "Покаяння". Продовжилися чування Молебнем до Пресвятої Богородиці - Милосердя двері, в часі якого, відбувся урочистий виніс Чудотворної ікони Крилоської Богородиці.

В кінці Молебню бр. Михайло Паляк дав наступну науку на тему: "Богородиця - двері нашого спасіння". Опісля прочани мали можливість отримати благословення через обряд мирування та доторкнутися до Чудотворної ікони і мощей св. Отця Піо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Папа Франциск: Марія виражає багатство Божого милосердя

Завершилися чування Божественною Літургією, в часі якої отець-віце-ректор виголосив проповідь на тему Божого Милосердя, яке виявляється у Тайні Покаяння. "Ми не заслуговуємо прощення, а отримуємо його виключно, як дар від нашого Милосердного Бога", - сказав священик. На завершення всі присутні разом молилися за мир і спокій в Україні, молитву "Боже Великий, Єдиний".Повідомив: Іван Харевич, 
студент V курсу ІФДС