Впродовж трьох днів, з 15 по 17 жовтня, молодь з Німеччини гостювала в Івано-Франківську, відкриваючи для себе культуру, ментальність, побут та колорит Прикарпаття. У кількості 18 осіб гості вже мали нагоду відвідати Львів, Рогатин, Тернопіль.

Поїздка організована БФ «Реновабіс» у співпраці з Науково-дослідним центром молодіжного служіння Конференції німецьких єпископів, Федеральним бюро і Федеральною асоціацією молоді «Католицька соціальна робота». В ході візиту відбулись круглі столи, обговорення та дискусії, а також пізнавальні екскурсії. За словами гостей, головною метою даної поїздки є пізнати і познайомитись з основними труднощами з якими стикається наше суспільство після Революції Гідності, щоб могти посприяти швидшому процесу відновлення соціальної гідності молодих українців. З цієї рації візитери мали різноманітні зустрічі з представниками Мальтійської Служби та працівниками БФ «Карітас-Івано-Франківськ». В ході зустрічей було обговорено ряд проектів, зокрема щодо допомоги біженцям та переселенцям з окупованого Криму та Донбасу, а також щодо майбутніх проектів з обміну досвідом для молоді. Заступник керівника Екобюро УГКЦ о. Володимир Містерман розповів про основні напрацювання та ініціативи Бюро для покращення екологічного становища краю.

Пам'ятною для делегатів стала також зустріч з Предстоятелем Івано-Франківської Архієпархії Кир Володимиром Війтишином. Митрополит поділився своїми думками щодо розвитку соціального служіння в нашому краю, пригадавши, що останній Синод Єпископів нашої Церкви вже прийняв відповідні постанови щодо покращення соціального служіння для українців. Архієрей подякував гостям за активну співпрацю та благословив візитерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Діагностичному Центрі св. Луки продовжують допомагати малозабезпеченим особам та ветеранам АТО

Кульмінацією відвідин стала спільна молитва Божественної Літургії у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що в Івано-Франківську по вул. Чорновола. Богослужіння очолив Економ Івано-Франківської Архієпархії та настоятель парафії прот. Михайло Клапків. Спеціально для гостей Літургія служилась українською та німецькою мовами. На завершення Служби Божої о. Михайло привітав гостей та спільно з громадою заспівали їм многоліття.
Прес-служба Архієпархії