З благословення правлячого архиєрея Коломийсько-Чернівецької єпархії та за підтримки громадської організації "Зарваницька ініціатива" в міському палаці культури "Народний дім" м. Коломия відбувся ІІІ фестиваль духовної пісні "Все упованіє моє на тебе, Мати, возлагаю".

Цього року на фестиваль прибуло понад двадцять колективів. Завітали на захід також представники з інших районів, а саме з Надвірнянського, Снятинського та Косівського.

Особливістю цьогорічного фестивалю була його тривалість і насиченість, адже заходи, які проходили в його рамках, розпочалися ще 4 жовтня з благодійних акцій та відвідин геріатричного будинку в м. Коломия. Також відбулася презентація фільму "Незламний воїн Христовий", а сам концерт став кульмінацією всіх попередніх подій.

На початку фестивалю до слова запросили двох людей, без яких його б не існувало, оскільки вони є засновниками цього дійства - владику Василя (Івасюка) та голову райдержадміністрації Любомира Глушкова.

Владика Василь привітав усіх присутніх та зауважив, що, незважаючи на погоду, насолодитися релігійними піснями прийшло багато вірних. Також архиєрей наголосив, що цьогорічний фестиваль присвячений Року Божого милосердя, та пригадав, що прославляти Господа в піснях - своєрідна молитва, яка звучить з уст та сердець виконавців.

Відтак до присутніх зверталися народний депутат України Юрій Тимошенко, голова райдержадміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук та начальник відділу культури м. Коломия пані Уляна Мандрусяк.

Кожному учаснику фестивалю вручили цінні подарунки, серед яких книга "Незламний воїн Христовий" та видання книги про Коломию присвячене її 775-річчю. Не залишили поза увагою і коломийську письменницю Надію Кметюк, в якої вся поезія наповнена глибокою релігійністю і патріотизмом, саме тому її було також нагороджено подарунками.

Приємною несподіванкою для глядачів була велика присутність молодих виконавців, а також талановитих діточок, які підкорювали зал своєю дитячою невинністю та максималізмом.

На завершення фестивалю владика Василь запросив всіх присутніх на наступний IV фестиваль духовної пісні "Все упованіє моє на тебе, Мати, возлагаю" в м. Коломия.

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької Єпархії