19 січня наша Церква відзначає пам'ять хрещення Господа нашого Ісуса Христа в ріці Йордан. Також це свято називається Богоявленням, тому що саме того дня, під час Господнього хрещення, об’явилась світові Пресвята Трійця. Урочисті святкування в Івано-Франківську розпочались спільною молитвою в Архікатедральному Соборі Воскресіння Христового. Очолив моління Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, спільно з Єпископом-помічником Преосвященним Владикою Йосафатом Мощичем та отцями собору.

Роздумуючи над Словом Божим, під час проповіді, Митрополит Володимир звернув увагу слухачів на важливості Святого Таїнства Хрещення в людському житті. На думку Владики, це Святе Таїнство покликане сприяти нашому спасінню, оскільки воно відкриває нам двері до інших Святих Таїнств. «Без Хрещення немає спасіння, немає безпосередньої участі у великій жертві нашого Божественного Спасителя», - мовив Проповідник. За його словами, сьогоднішнє свято покликане обновити нашу віру та надію, і запалити любов до Бога та ближніх. 

«Просімо сьогодні у Господа, щоб з освяченою Йорданською водою ми освятилися, стали учасниками ласк Святого Духа та сповнили свої серця сильною вірою, щоб Господь благословив миром Батьківщину нашу Україну», - закликав Предстоятель Івано-Франківської Архієпархії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Архієрейські відвідини с. Королівка

 

Після Святої Літургії, Митрополит Володимир привітав усіх зі світлим празником, бажаючи міцного здоров’я та Божого благословення. Далі на площі Праведного митрополита Андрея Шептицького відбувся Чин великого освячення води, який очолили наші Владики. На завершення молінь, священнослужителі Архікатедрального собору окропили нею всіх присутніх вірних.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4