У вівторок, 7 лютого, в приміщенні Архієпархіального управління відбулися збори протопресвітерів Івано-Франківської Архієпархії, які очолив Архієпископ і Митрополит Кир Володимир Війтишин.

Після спільної молитви своїми духовними роздумами щодо теми забобонів на похоронах поділився о. Мирослав Любінець, протопресвітер Букачівецький. Відтак прп. о. Йосафат Бойко, головний редактор часопису "Нова зоря", подякував тим, хто вже передплатив газету на цей рік та заохотив долучатись до передплати всіх інших, оскільки "Нова зоря" - газета цілої Архієпархії, а тому й потребує спільної праці всіх протопресвітеріатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські захисники отримають автомобіль від Івано-Франківської Архієпархії

Синкел соціального служіння о. Володимир Чорній закликав отців-деканів активно впроваджувати постанови Синоду єпископів щодо соціального служіння на парафіях та висловив слова подяки тим, хто спричинився до розповсюдження Різдвяної свічки. В свою чергу координатор військових капеланів Івано-Франківської Архієпархії о. Роман Залеський попросив отців звернути особливу увагу на працю з демобілізованими ветеранами АТО, оскільки вони потребують душпастирської опіки. Крім того він повідомив про нові виклики для військового священства та розповів про брак капеланів на сході, зокрема у Волновасі.

Окремо слід виділити виступ Віце-економа Архієпархії прот. Віталія Максиміва, який подав добру ініціативу щодо організації літніх християнських таборів для дітей архієпархії в урочищі Підлюте. За його словами протягом літа 2016 р. там відпочило близько 420 дітей, що є хорошим показником. Ініціативу о. Віталія активно підтримали отці-протопресвітери, а тому є добра надія, що в цьому році діти з Івано-Франківської Архієпархії матимуть можливість оздоровитись та відпочити в самому серці «Горган».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбувся ІІІ медіа-форум «Церква і журналістика»

На завершення Митрополит Володимир привітав священиків, які святкують дні народження та ювілеї священства в місяці лютому.

Наступні збори відбудуться 7 березня 2017 року на 11.00 год.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4