23 лютого на гірськолижному курорті «Буковель» з благословення Архієпископа і Митрополита Кир Володимира Війтишина, Єпископа Кир Василія Івасюка та за сприянням ТзОВ «Скорзонера-Буковель» відбулися лижні змагання з гігант-слалому для священиків і студентів навчальних закладів УГКЦ. Першенство проходило з нагоди 150-ліття з дня народження бл. свщмч. Григорія Хомишина та 100-ліття з дня народження владики Софрона Дмитерка.

Учасниками турніру стали близько сотні священиків та семінаристів з Івано-Франківської, Тернопільсько-Зборівської Архієпархій, Коломийсько-Чернівецької, Самбірсько-Дрогобицької та Сокальсько-Жовківської Єпархій.

Перед самими змаганнями в парафіяльному храмі с. Поляниця Владика Йосафат Мощич, у співлужінні Кир Михаїла Колтуна, Єпископа Сокальсько-Жовківського та численного духовенства, очолив Архієрейську Божественну Літургію. Роздумуючи над Божим словом під час проповіді, Єпископ-помічник Івано-Франківський Кир Йосафат зазначив, що Господь обдарував усіх без винятку людей особливими талантами, які кожна людина має обов’язок помножити. На думку Владики священики повинні не лише давати приклад як молитися, але й як добре відпочивати і чесно змагатися. Вкінці спільної молитви Архієреї побажали учасникам наснаги та сил на боротьбу.

Відтак розпочались власне змагання, які проходили у двох категоріях: «Священики і семінаристи після 30 років» і «Священики і семінаристи до 30 років». Після двох спусків гігант-слаломом з гори судді визначили переможців. Ними стали:

Категорія «Священики і семінаристи після 30 років»:

І місце о. Віталій ТОКАР (Івано-Франківська Архієпархія)

ІІ місцео. Тарас ШПЕГ (Самбірсько-Дрогобицька Єпархія)

ІІІ місце о. Олексій ДАНИЛЮК (Івано-Франківська Архієпархія)

Категорія «Священики і семінаристи до 30 років»:

І місце Микола СКІРЧУК (Коломийсько-Чернівецька Єпархія)

ІІ місцеВасиль ЩЕРБАНЮК (Коломийсько-Чернівецька Єпархія)

ІІІ місцео. Ігор САЧКОВ (Івано-Франківська Архієпархія)

Нагородили переможців ювілейними медалями та почесними Митрополичими грамотами.

Учасники висловлюють щиру подяку пароху с. Поляниця о. Богдану Скірчуку та ТзОВ «Скорзонера-Буковель» за допомогу в проведенні турніру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Владики УГКЦ просять під час Великого посту покаятися з тяжких гріхів: абортів, алкоголізму, зловживання владою…

Хоча у змаганнях завжди є переможці і ті, кому забракло кілька десятих секунди до перемоги, однаково раділи як ті, що піднімалися на подіум, так і ті, хто вболівав, і це разом нагадувало спільне родинне свято.


Більше фото у наших альбомах в мережі facebook  та ВКонтакі

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4