У вівторок, 7 березня, в приміщенні Архієпархіального управління відбулися збори протопресвітерів Івано-Франківської Архієпархії, які очолив Єпископ-помічник Кир Йосафат Мощич.

На початку зустрічі духовні роздуми виголосив отець Дмитро Шмігель на тему "Сповіді", як особливу нагоду кожної людини примиритись із люблячим Батьком. Відтак Владика Йосафат Мощич розповів про програму зустрічей з священиками по протопресвітеріатах згідно програми «Жива парафія». Також, отець Володимир Чорній подякував за проведену збірку та закликав активно працювати в соціальній сфері. Опісля, Сестра Юліана Дзюбата представила працю Катехитичної комісії та презентувала нові катехитичні матеріали. Сестра анонсувала проведення семінару "Головні гріхи і протилежні їм чесноти", який відбудеться 18 березня об 11-й годині на 8-му поверсі навчального корпусу Архієпархії.

Отець Олександр Левицький, який відповідальний за проведення Хресної Дороги вулицями міста, представив план заходу, згідно якого Хресна Дорога відбудеться у п’яту неділю Великого Посту, а саме 2 квітня 2017 р.Б., збір о 13.30 біля храму Царя Христа на Майзлях, о 14.00 год. - початок. На завершення Хресної Дороги будуть виставленні мощі наших блаженних священномучеників. Прес-конференція відносно цієї важливої події відбудеться за 8 днів. Відтак прп. о. Йосафат Бойко, головний редактор часопису "Нова зоря", роздав звернення до отців щодо передплати архієпархіальної газети та ознайомив присутніх із випуском нових книг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Візит Митрополита Володимира в Клівленд

Турбуючись про всебічний розвиток дітей Архієпархії, віце-економ прот. Віталій Максимів представив план реалізації літніх християнських таборів в урочищі Підлюте. Кожному було роздано папки з додатковою інформацією, де також розписані графіки заїздів. «Кедрові палати» є хорошим середовищем для виховання християнської, національно-свідомої, творчої та всебічно розвинутої особистості, яка береже своє духовне і фізичне здоров’я, дбає про навколишнє середовище, шанує історію та звичаї свого народу та навчається стійко долати життєві труднощі.

Владика Йосафат привітав священиків, що святкують ювілеї священства та дня народження в місяці березні.

 

Наступні збори відбудуться 4 квітня 2017р. в 11.00 год. Проповідник на наступні збори о. Мирон Ящук.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4