У світлий вівторок, 19 квітня, у монастирській і парафіяльній спільноті парафії Святих Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях) відбулось велике свято - день подяки за зведення і освячення Монастирського Центру Святого Папи Івана Павла ІІ. Освячення, після Божественної Літургії, здійснив наш Митрополит Володимир (Війтишин). Присутність численних гостей - священиків і вірних зробили це свято незабутнім.

Після святкової великодньої відправи всі процесійно направилися до центру. Митрополит здійснив чин освячення нового дому - окропив свяченою водою та помазав святим єлеєм. Перед виходом на освячення о. Йосафат Бойко, ВС подякував Митрополиту та всім священикам (їх було 15), а також всім вірним за їхню молитву і присутність - їхню участь у святкуванні.

Отець Йосафат звернувся до всіх присутніх зі словами: "Я би хотів, об сьогодні в день освячення всі ми запамятали дві цитати зі Святого Письма: Псалом 115, 1 «Не нам, о Господи, не нам, а імені твоєму дай славу, заради милости твоєї і твоєї правди…» Псалом 127, 1 «Коли Господь та не будує дому, - дарма працюють його будівничі, коли Господь не зберігає міста, - дарма пильнує сторож». Дорогі наші приятелі у парафіяльному служінні! Ми дочекалися того моменту, коли можемо розділити з Вами радість освячення нашого монастирсько-парафіяльного центру імені Святого Івана Павла ІІ. Це також і момент оселення новоутвореної спільноти священиків, яка піклується парафіяльним життям і служінням. Це день подяки Богові за всі дари, якими Він наділив нас протягом цих трьох (2014-25.03-2017) зведення центру. Це день подяки Богові за кожну людину, яка стала інструментом у руках Божого Провидіння і яка, щиро вірю, отримає сторицею за вчинене добродійство. Це день подяки Богові за всіх, хто думкою, добрим словом чи фінансово нам допоміг створити цей шедевр".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Світлий понеділок Митрополит Володимир молився з парафіянами храму Різдва Христового

Відтак о. Йосафат подякував Богові і всім присутнім. В свою чергу, Митрополит Володимир висловив слова вдячності для пароха та усіх, хто спричинився до будівництва цього парафіяльного центру. Владика благословив присутніх та побажав щасливих Пасхальних свят.

Повідомив прп. о. Йосафат Бойко, ВС