Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Світлий Вівторок, 18 квітня, парафія Воскресіння Христового села Пукасівці, Галицького протопресвітеріату, з великою радістю приймала у себе Владику Йосафата Мощича, Єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії. 

У цей день парафіяни відзначали не тільки свій храмовий празник, а також 25-річчя з дня посвяти новозбудованого храму. Тому присутність Архієрея, як видимого знаку єдності, цього дня об'єднала довкола себе вірних усіх навколишніх сіл.

Розпочалися святкування Архієрейською Божественною Літургією, яку очолив Преосвященний Владика у співслужінні отця-пароха Степана Рипньовського, о. Михайла Лаврука, о. Василя Завірача та о. Павла Каблуба. Супроводили богослужіння своїм чудовим співом церковний хор сусідньої парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Блюдники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Світлий понеділок Митрополит Володимир молився з парафіянами храму Різдва Христового

У своїх роздумах на Євангелія Вівторка по Пасці Архієрей торкнувся питання особи священика: яким було священство у Старому Завіті, яким у Новому і чому тепер воно так важливе. Опираючись на слова з книги Діянь апостолів, Проповідник також наголосив на важливості "Живої парафії". "Саме книга Діянь показує нам життя перших християн та відображає живу парафію. Отож вивчаючи їхнє життя Церква і зараз закликає нас до Живої парафії, яка є місцем зустрічі з живим Христом", - наголосив Преосвященний Владика Йосафат.

Опісля Літургії відбулося святочне мировання, водосвяття та архієрейське благословення з покладанням рук. Як знак вдячності своєму Єпископові парафіяни с. Пукасівці подарували Владиці Йосафату священичий стихар.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Березень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1