21 квітня в рамках дружнього візиту Родин Кольпінга Німеччини до України поважні гості відвідали Родину Кольпінга на Прикарпатті в м. Івано-Франківську.

В рамках візиту Архієпископ і Митрополит Івано-Франківської Кир Володимир Війтишин прийняв у своїй резиденції представників Родин Кольпінга Дієцезійної спілки Гільдесгайм Німеччини, Справи Кольпінга в Україні та Родини Кольпінга на Прикарпатті.

Вітаючи гостей Митрополит підкреслив, що радий прийняти в час Великодніх святкувань Кольпінговців, розповів про роль Церкви у розв’язанні актуальних соціальних питань в Україні та нашому краї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Митрополит Володимир освятив монастирський центр св. Папи Івана Павла ІІ

У своєму слові гості з Німеччини подякували за теплий прийом та розповіли про свою діяльність, обговорили плани про спільну працю на майбутнє. Також Митрополит побажав високоповажним гостям приємних вражень від перебування в Україні та поблагословив їх.

На завершення зустрічі митрополит Володимир та представники Родин Кольпінга з Німеччини та України обмінялися пам’ятними подарунками.

Повідомив о. Руслан П'яста

Довідка:

"Справа Кольпінга” - це католицьке об’єднання, яке супроводжує та підтримує людей в житті, вірі, освіті та добрих вчинках.

Освіта, діяльність та духовність - це три неписані, тісно між собою поєднані сфери роботи та життя в “Справі Кольпінга”.

Побудова об’єднання на родинній основі спонукає всіх членів об’єднання до відкритості, до небайдужості один до одного та солідарності у спільних діях і вчинках, з’єднуючи всі покоління в одному благому покликанні. При організації існує молодіжне об’єднання, яким особливо піклується “Справа Кольпінга”.

Метою діяльності Справи Кольпінга є:

• захист інтересів членів об’єднання

• виховання відчуття відповідальності перед Богом, сім’єю, батьківщиною

• сприяння отриманню членами об’єднання професійної освіти та підвищення її рівня

• сприяння членам об’єднання в задоволенні ними їх життєвих потреб

Завданням об’єднання є :

• допомогти кожному члену об’єднання бути християнином у світі, тобто повсякденній праці, сім’ї, в своїй церкві у суспільстві та державі

• сприяння підвищенню чуйності членів об’єднання до справ стражденних людей в дусі взаємної допомоги

• сприяння захисту зародженого життя та програм по захисту материнства і дитинства

• своєю активністю та активністю членів об’єднання примножувати загальний добробут суспільства, а також співпраця з усіма, бажаючими взяти участь в покращенні життя людей, потребуючих допомоги у християнському розумінні.

Більше про "Справу Кольпінга” можна дізнатись тут.