Цього року, з 5 червня по 20 серпня, за благословенням Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина, в урочищі Підлюте втретє відбулись «Веселі Канікули з Богом – 2019», які організувало Івано-Франківське Архієпархіальне Управління УГКЦ. Літній християнський відпочинок проходив в 11 етапів щотижня, протягом якого набрались сил 789 дітей з усієї Архієпархії.  

Метою цьогорічного табору було прагнення ближче познайомити кожного учасника відпочинку з Христом, ближніми, які нас оточують; а також активно відпочити серед мальовничої природи Карпат в урочищі Підлюте.

Веселі Канікули відбувались у реколекційно-катехитичному комплексі, який є колишньою резиденцією Праведного Митрополита Андрея Шептицького.

Протягом табору діти кожного дня зростали духовно: перебували на Божественній Літургії, мали можливість приступити до таїнств Сповіді та Святого Причастя, аніматори-семінаристи, а також учасники Школи християнського аніматора разом із отцем-духівником проводили дітям духовні науки, де кожен зміг поповнити свої знання про Бога, навчитись любити та помічати потреби ближніх.

Також в Підлютому не забували і про фізичний розвиток та відпочинок дітвори. Кожний день дарував багато радості і незабутні емоції. Різноманітні спортивні ігри, естафети, руханки, банси, захоплюючі екскурсії форельним господарством, походи гірськими стежинами до Монастиря Св. Апостола Андрія Первозванного, в якому отці-монахи ділились з наймолодшими своїм неоціненним життєвим досвідом. Все це приносило усмішки на дитячі обличчя та залишало неймовірні враження про перебування на Веселих Канікулах.

Якщо говорити про приємні враження, важко не згадати проведений день з нашим Митрополитом Володимиром, який, як духовний батько, піклується своїми дітьми та всіляко сприяв проведенню цьогорічних таборів.

«Ми хочемо, щоб тут завжди була молодь… Церква – не є щось поза молоддю, але, власне, Церква – це і є всі ми», - зізнається Предстоятель Івано-Франківської Архієпархії.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до проведення цьогорічного табору, який став місцем, де було посіяне Боже слово, що згодом принесе рясні плоди для майбутнього нашої Батьківщини України.

Організатори не прощаються, але кажуть до зустрічі в наступному 2020 році на «Веселих Канікулах з Богом» в урочищі Підлюте.