В Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового в Івано-Франківську відбулася Різдвяна Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Володимир Війтишин.

В часі проповіді, Митрополит Володимир звернуся до присутніх текстом свого Різдвяного послання. В ньому зокрема Владика наголосив на важливості приготування наших сердець, щоб в ці дні достойно прийняти Спасителя.

"Щоб приготувати у нашому серці місце Спасителеві, потрібно докласти неабияких зусиль. Найперше потрібно застановитися над нашим життям, думками, словами та вчинками й попрощатися з гріхом. І в тиші, в радісному передчутті дива просити Бога відкрити наші очі, щоб побачити потреби ближніх, відкрити вуха, щоб почути голос потребуючих, відкрити наші уста, щоб потішити засмучених", – сказав Митрополит.

https://www.facebook.com/galtv.if.ua/videos/471329857115419/

За його словами, очікування народження Дитяти Ісуса було непростим. Так само і нам через дві тисячі років в рідній Україні непросто й тривожно чекати цієї події.

"Однак цю нашу тривогу Христос перемінить у нашу віру в спасіння та цілковиту довіру до Бога. Якщо ми відійдемо від зовнішніх атрибутів Різдва, зрозуміємо, що немовля, яке народжується у Вифлеємі в яслах таємно, має замешкати у наших серцях, повинно зростати у наших серцях, має формувати нашу особистість, щоб ми стали справжніми людьми Божими", - зауважив проповідник.

Він також пригадав, що цей рік проголошений Всесвітнім роком Біблії усіма християнськими лідерами й схвалений Святішим Отцем Папою Франциском, а тому Митрополит закликав старатися, щоб Святе Письмо стало настільною книгою в кожній нашій родині.

На завершення, Владика побажав миру та спокою для кожного.

"Щоби Христос перемінив нашу тривогу у нашу віру в спасіння та цілковиту довіру до Бога. Нехай у кожному нашому домі, в місцях нашої праці, у нашій багатостраждальній Батьківщині Україні запалає світло віри і правди, бо тільки з допомогою новонародженого Спасителя все зможемо змінити на краще. Нехай цьогорічне Різдво принесе нам мир, спокій і єднання", - побажав Архієрей.

Різдвяне привітання Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина

Після Божественної Літургії Митрополит Володимир привітав усіх присутніх із світлим торжеством Христового народження, бажаючи миру, радості та любові.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ