Саме 20 років тому на Різдвяні свята в 2000 році по вул. І. Мазепи в Івано-Франківську світлої пам’яті Владика Софрон Мудрий, ЧСВВ освятив храм Різдва Христового, який за цей час став улюбленим для сотні парафіян та вже встиг виховати нове молоде покоління свідомої християнської молоді.

Сьогодні, 9 січня, коли ми вшановуємо пам’ять св. первомученика та архідиякона Стефана, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин з пастирським візитом відвідав громаду храму Різдва Христового, що в Івано-Франківську. Візит відбувся з нагоди 20-річчя храму. Преосвященний Владика Володимир відслужив Божественну Літургію, спільно душпастирями, які служили у храмі протягом цих років. Тут постійно служать: о. Софрон Зелінський, ВС - адміністратор та парафіяльні сотрудники - о. Ігор Онищук, о. Роман Терлецький, о. Ігор Тузик.

Роздумуючи над святим Євангелієм під час проповіді, Митрополит Володимир спершу розповів про життя та мученицький подвиг св. архидиякона Стефана, а опісля наголосив на ролі святого Храму в парафіяльному житті.

«Сьогодні ми маємо обов'язок подякувати Богові, що в святій Церкві народжуються нові діти Божі, стаючи членами Церкви Христової і Неба, приймаючи Святі Тайни», - закликав проповідник.

 Різдвяне привітання Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина

Окрім того, Архієрей зазначив, що нам належить щира подяка і молитва за всіх, яким Бог у своїй батьківській мудрості доручив будівництво цієї святині.

«На нас лежить обов’язок з святого Храму користати і, як з джерела життєдайної води, приймати ласки з усіх Святих Тайн, Божественної Літургії та усіх Богослужінь», - підсумував Митрополит Володимир.

На завершення Митрополита, отців і парафіян привітали сестри-новички з чернечої родини Воплоченого Слова, які представили вертеп, який написала провінційна настоятелька сестер в Україні с. Марія Гошівська, ВС.

Опісля митр. прот. Іван Репела, який в свій час керував будівництвом храму, як економ єпархії, зачитав грамоти для священиків парафії та грамоту для парафіян і жертводавців храму.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ