1 липня 2012 року в Івано-Франківську було встановлено хрест на місці спорудження нового храму Всіх Святих Українського народу УГКЦ. Цього ж дня там було відслужено першу Божественну Літургію. У 2013 році розпочалось будівництво храму, яке відвідав Владика Софрон Мудрий. У 2016 році Митрополит Володимир Війтишин освятив новозбудовану святиню.

Отці парафії Василь Чорній та Ярослав Рохман опікуються хворими і медперсоналом Обласного клінічного центру паліативної допомоги, дітьми та педагогами дитячого дошкільного закладу «Янголятко».

На парафії діють церковний хор, катехизація для двох дитячих груп та дорослих, спільнота «Матері в молитві». Разом зі спільною Святого Егідія отці проводять Різдвяні обіди та пікніки для безхатьків, літні табори для дітей з особливими потребами (ДЦП та аутичного спектру) та для дітей з парафії. Щоквартально (до карантину) відбувались прощі святими місцями України та Європи. Щоденно є Свята Літургія, а в неділю – о 8-ій, 10-ій та о 12-ій год.

Згідно з постановою Синоду єпископів УГКЦ четверта неділя по Зісланні Святого Духа є неділею Всіх Святих Українського народу.

Отож, цьогоріч на храмове свято, 5 липня о 9-ій годині розпочнеться Утреня, а о 10 год. – Божественна Літургія, яку очолить директор Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Іван Стефурак.

Адреса храму: м. Івано-Франківськ, перетин вулиць Українських Декабристів – Глінки.

Запрошуємо всіх бажаючих розділити з нами радість храмового свята!

Прес-центр парафії Всіх Святих Українського народу УГКЦ