У неділю, 30 квітня, гала-концертом на Вічевому майдані завершився десятий ювілейний фестиваль Христового міста "Вгору серця", який вже став доброю традицією для усіх мешканців і гостей. 10 років - це мало чи багато: наприклад, для Бога, для подружжя, для в’язня, для маленької дитини, для фестивалю?

Щороку навколо фестивалю єднається велика кількість людей, які люблять Бога, люблять своє місто і бачать у ближньому самого Христа.

Фестиваль засвідчує, що місто Івано-Франківськ є Христовим містом, що у ньому живуть правдиві християни, для яких віра є даром, яким треба ділитися з іншими.

Гаслом цьогорічного фестивалю є слова «Христос посеред нас?». Вкінці цих слів є знак питання. І це питання і до кожного з нас, чи дійсно Христос є посеред нас у нашому щоденному особистому житті. На це питання кожен мав відповісти особисто: чи Христос є між нами чи хтось інший займає місце, призначене для Ісуса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбувся молитовний авто-мото-велопробіг вулицями міста

Фестиваль «Вгору серця» організований Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії Української Греко-Католицької Церкви з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира Війтшина, під патронатом міського голови Івано-Франківська, за сприяння Департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради, департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА, підтримки окремих друзів-партнерів і відбувався з нагоди: 100-річчя об'явлень Богородиці у Фатімі (Португалія); 100-ліття від Дня народження Владики Софрона Дмитерка; 125-ліття від Дня народження Патріарха Йосипа Сліпого; та 150-ліття від Дня народження блаженного священномученика Григорія Хомишина.

Події фестивалю у цей день розпочалися на Вічевому майдані з нагородження переможців міжнародного конкурсу "Для Бога я створю найкраще", організатором якого є Ярема Стецик. Опісля від храму Царя Христа монастиря отців Василіян до Вічевого майдану вирушила молитовна хода. До ходи долучилися сотні франківців, які з вервицями у руках, вимолювали у Господа кращої долі для Батьківщини нашої України.

Завершилась хода на Вічевому майдані. Єпископ-помічник Івано-Франківський Преосвященний Владика Йосафат Мощич звернувся до учасників молитви та всіх присутніх з повчальним словом, в якому, перш за все, подякував за спільну молитву та бажання свідчити свою віру перед світом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську вшанували жертв операції "Вісла"

Після нього зі сцени до громади звернувся також Міський голова п. Руслан Марцінків. Очільник подякував організаторам за проведення фестивалю та наголосив на тому, що Івано-Франківськ - справді Христове місто, в якому сповідували і будуть сповідувати християнські цінності.

Продовжився вечір заключним гала-концертом фестивалю «Вгору серця-2017», у якому брали участь:

1) гурт «МетаНоя» (Київська Трьохсвятительська Духовна семінарія )

2) Заслужена артистка України Світлана Весна

3) Василь Мельникович ("Гуцул-хуліган")

4) Спільнота віднови у Святому Дусі «Як Марія» (м. Івано-Франківськ)

5) Тріо священиків «Новий час» (Радехівщина, Львівщина)

6) Гурт «Глорія» (м. Івано-Франківськ)

7) о. Олексій Саранчук (м. Івано-Франківськ)

8) гурт «SofiBand» (Львівська Духовна семінарія Святого Духа)

9) гурт "Кана".

Завершився фестиваль співом пасхального гімну "Христос воскрес" при запалених свічках на Вічевому майдані, які кожен з присутніх отримав, та благословенням, яке уділили зі сцени присутні священики. Отож, відповідаючи на гасло фестивалю «Христос посеред нас?», з упевненістю можемо вкінці поставити знак оклику, адже впродовж усіх цих днів Івано-Франківськ й справді став Христовим містом! Дякуємо Богові і всім, хто долучився до того, щоб десятий ювілейний фестиваль Христового міста "Вгору серця" відбувся.

Інформаційний центр Молодіжної комісії

спільно з прес-службою Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4