У суботу, 13 травня, в храмі Воздвиження Чесного Хреста, що в с. Маріямпіль, Галицького району, відбувся ХI з’їзд спільнот «Матері у молитві». У величному, світлому, святковому храмі зібралися більше тисячі матерів з різних єпархії, щоб спільно єднатися у молитві, подякувати Милосердному Богу та Матінці Божій за ще один прожитий у спільній молитві рік та просити у Господа ласк для своїх рідних, для синів, чоловіків, братів, які воюють на Сході, та миру для України.

Благословити учасників спільнот «Матері в молитві» завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин. Предстоятель очолив Архієрейську Божественну Літургію в часі якої звернувся до присутніх з повчальним словом.

Митрополит розповів про важливу роль особи матері в сучасному світі, зазначаючи, що молитва матері має дуже велику силу, а особливо, коли цю молитву промовляють матері спільно – тоді, за словами Владики, - вона здатна робити великі речі.

«Молитва матері охороняє дім, охороняє сім’ю, охороняє рідних і близьких, охороняє і випрошує у Бога доброї долі для Батьківщини… – великою є спільна молитва матерів перед Богом», - переконаний Проповідник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Митрополит Володимир у Драгомирчанах освятив наріжний камінь майбутньої католицької школи

Після спільної молитви, Митрополит Володимир привітав матерів з їхнім святом та подякував за молитву і служіння. В свою чергу, лідери спільнот склали вітальні слова і в адрес Владики, дякуючи йому за підтримку та молитву.

Відтак, у програмі з’їзду, для матерів була передбачена перекуска та ділення власним досвідом служіння. Опісля, парох с. Маріямпіль прот. Роман Дзюбак провів для учасників зустрічі екскурсію селищем, показуючи неймовірні краєвиди та розповідаючи давню історію цього особливого місця.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3