Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

13 травня, парафіяни храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього смт. Лисець святкували 100 – річчя об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі. Розділити радість торжества з усіма прибув Преосвященний владика Йосафат Мощич, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії.

Громада храму та гості на чолі з парохом о. Федором Бойком та сотрудником о. Василем Скурчанським з великою радістю зустрічали Владику та всечесних отців. До молінь долучилась й римо-католицька громада костелу Успіння Пресвятої Богородиці на чолі з вікарієм о. Ґреґошем та ще десятьох отців з Лисецького, Тисменицького, Богородчанського та Єзупільського деканатів. 

Владика Йосафат очолив Божественну Літургію в наміренні за усіх парафіян та гостей. У своєму слові до вірних Архієрей зазначив, як важливо у нашому житті є не боятися послужити Господу і ближньому. Проповідник наголосив, що за кожну мить нашого життя ми повинні будемо дати звіт перед Господом на Страшному Суді. «Тому дуже є важливо у недільний ранок з Божою допомогою перемагати лінощі чи втому, і з покорою в серці прийти до храму, де в молитві подякувати Богу за усі ласки які Він нам дарує протягом нашого життя», - наголосив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Життя – прерогатива Бога. Як франківці на захист життя виходили

Після Божественної Літургії, Владика Йосафат освятив нові бічні престоли, та копію чудотворного образу Матері Божої Лисецької. Це стало великою духовною подією для мешканців селища, адже образ Лисецької Богородиці у довоєнний час прославився багатьма чудами та зціленнями, однак в часі війни ікону вивезли до Польщі.

Ще однією особливістю цього свята, є заснування на парафії спільноти «Матері в молитві». Владика Йосафат поблагословив усіх учасників спільноти окропленням свяченої води, та побажав їм мужності, терпеливості, взаєморозуміння, і щирої молитви за своїх дітей і мир в Україні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Маріямполі відбувся ХІ з’їзд спільнот «Матері в молитві»

Опісля, отець-парох висловив слова вдячності владиці Йосафату за його ревність у служінні Церкві та Божому люду. Наостанок, Архієрей уділив кожному хто прийшов до храму благословення, та подякував всім присутнім за спільну молитву.

Повідомив Юрій Федорчак

Пасторальне планування

Травень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3