Серед усіх засобів виховання особливе значення має школа, яка не тільки має дбати про розвиток інтелектуальних здібностей, а й формувати здатність виносити правильні судження, вводить у царину культури, успадковану від минулих поколінь, плекає чуття цінностей, готує до професійного життя, породжує серед учнів дружні стосунки тощо.

Крок за кроком комісія у справах освіти і виховання Івано-Франківської архієпархії, адміністрація Угорницької школи (п. Марія Петрунів, директор школи), о. Юрій Трухан, парох с. Угорники, батьки та учителі роблять для створення школи християнського спрямування у м. Івано-Франківську. 

28 квітня 2017 р. Б. в Угорницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбулася зустріч з батьківською спільнотою, де обговорювалося питання створення саме такої школи. Після представлення свого бачення навчального закладу християнського спрямування п. Марією Петрунів, директором школи, о. Юрієм Труханом, парохом с. Угорники, п. Галиною Гришко, головою комісії у справах освіти і виховання Івано-Франківської архиєпархії, присутні батьки мали можливість обговорити це та інші актуальні для них питання на класних батьківських зборах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську збудують нове приміщення Католицької школи-гімназії

11 травня відбулася друга зустріч у цьому навчальному закладі о. Петра Майби СДБ, заступника голови комісії  у справах освіти і виховання УГКЦ, куратора напряму католицького шкільництва вже з педагогічним колективом школи. Якою особливістю повинен відзначатися вчитель християнської школи? Якими повинні бути взаємовідносини вчителя та учня? На ці та інші запитання спробував дати компетентну відповідь о. Петро, який у свій час очолював першу католицьку школу блаж. Климентія Шептицького.

Християнська освіта – це значно більше, ніж хороша успішність та навчання дітей навичок дорослого життя. Перш за все навчання у християнській школі покликане допомогти школярам стати учнями Ісуса Христа. Мета християнського навчання – виховати в учнів бажання наслідувати Христа тут, на землі. Панування Христа вимагає від християнської школи надзвичайності, неординарності.

 

Богдана Латишевська,

секретар комісії у справах

освіти і виховання

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3