Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Мати… В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її, як найбільшу святиню. Вона корінь життя, берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше. Не дарма ми кажемо: мати-Вітчизна, ненька-Україна.

11 травня 2017 року діти, які відвідують Карітас, організували для своїх матерів та бабусь невеличке свято. Директор Карітасу, о. Володимир Чорній, привітав усіх матерів та зазначив, що матір – повинна бути серцем і душею сім’ї, а День Матері це саме той день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і любов. Адже бути матір’ю – надзвичайно важлива та відповідальна місія, бо виховуючи своїх дітей, вони закладають їхні життєві принципи, готують до життєвих труднощів та вчать їх долати,  формуючи таким чином майбутнє покоління цілої нації.

Діти щиро вітали своїх найдорожчих матусь віршами, піснями з цим прекрасним весняним святом. Батьки разом з дітьми приймали участь у веселих конкурсах, іграх та співали пісень.

Щоб висловити слова подяки своїм Матерям, вшанувати безкорисливу жертву задля блага своїх дітей та їхню працю, діти підготували для своїх матерів власноруч виготовлені вітальні листівки та подарували маленькі букетики конвалій. Серця присутніх були сповнені радості, а на очах блищали сльози. Адже у кожного з нас є матір, лише у когось вона поруч і зовсім близько, а в когось вона далеко на чужині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Життя – прерогатива Бога. Як франківці на захист життя виходили

Ми щиро вітаємо усіх матерів з прийдешнім святом Матері і бажаємо їм добра і здійснення материнських мрій і надій. Радості, вдячності від дітей, синівської любові і тепла. Хай Бог їм дає сили та спокою, щасливої долі на рідній землі, здоров’я на довгі літа.

«Я дуже люблю свою маму та хочу, щоб вона була здорова та щаслива і ніколи не сумувала. Сьогодні я заспівав для неї пісню та подарував квіти та листівку, яку сам зробив у Карітасі» - розповідає учасник свята Олександр Літанюк.

Захід відбувся в рамках проекту «Національна мережа центрів для дітей та сімей» за фінансової підтримки Карітас Відень (Австрія)

Повідомила Леся Дорош

Пасторальне планування

Травень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3