Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У неділю, 18 червня, громада храму серця Ісуса і серця Марії, що в м. Долина, урочисто відзначала 25 років свого заснування. Привітати вірян із таким гарним святом завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

На подвір'ї храму діти, молодь, вірні та чисельне духовенство на чолі з парохом о. Вітольдом Левицьким радо вітали Архієрея, запрошуючи очолити святочні богослужіння. Митрополит у співслужінні запрошених отців відслужив Божественну Літургію в часі якої звернувся до громади з повчальним словом, роздумуючи над Таїнством Пресвятої Євхаристії.

Владика зазначив, що прообрази цього Святого Таїнства є вже в Старому Заповіті.

«Поживою для ізраїльтян, що вийшли з єгипетської неволі була манна. Це була пожива тілесна, а в Новому Завіті наш Божественний Спаситель установлює Пресвяту Євхаристію, яка є поживою для нашої безсмертної душі, правдивим духовним кормом», – пояснював Проповідник.

За словами Владики, небесна манна впродовж сорока років супроводжувала вибраний народ у пустині, підкріплюючи його тілесні сили, натомість Пресвята Євхаристія є тією духовною поживою, яку можемо приймати щодня, впродовж цілого нашого життя.

«Святе Причастя є поживою для всіх нас, що йдемо пустелею дочасного життя до нашої Обіцяної землі – Неба», – вів далі Архієрей.

Найбільше Владика наголосив на тому, що Господь Ісус установив Пресвяту Євхаристію для того, щоби тісно єднатись з нами у святому Причасті.

«Тому користаймо з цього великого Божого дару, єднаймось якнайчастіше тут на землі з Христом, щоб і колись разом зі всіма праведниками з’єднатись з нашим Спасителем у Його Небесному Царстві!», – заохотив Митрополит Володимир.

Читайте також: У Крилосі просили благословення для родин

Після спільної молитви Владика привітав громаду з їхнім святом, а також заніс слова вітань отця-пароха, який цьогоріч також відзначає 25-ліття свого ієрейського служіння. На завершення всі спільно помолились ще за мир в Україні молитву «Боже великий, єдиний», а Кир Володимир удів присутнім своє Архієрейське благословення.

Завершилось свято торжественним водосвяттям, після якого Владика окропив присутніх свяченою водою.


Переглянути більше світлин можна у мережі facebook 

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Червень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1