В Івано-Франківську розпочався практичний спецкурс ПМВ з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання. Цього року у курсі беруть участь понад 70 семінаристів з усіх духовних семінарій УГКЦ.

Курс розпочався молебнем, який очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський вл. Володимир Війтишин. Він привітав усіх присутніх з початком студіювання. “Приємно, що цьогорічні навчання проходитимуть в нашій Івано-Франківській духовній семінарії ім. Св. Свящ. Йосафата. Адже саме цього року ми святкуємо ювілей Св. Свящ. Йосафата”, - зазначив митрополит Івано-Франківський.

Владика відзначив, що місійність церкви - це її життя і її майбутнє. “Ті парафії, єпархії, митрополії УГКЦ, які ми бачимо сьогодні по світу, якраз утворилися внаслідок того, що наші священики їхали слідом за мігрантами, щоби послужити своїм вірним, а також іншим людям, яких потрібно привести до Господа, щоби вони також були дітьми Божими. Наша Церква у цій ділянці працює дуже позитивно і дуже активно, і ми бачимо - з кожним роком місійність Церкви переходить на перше місце. І направду ті, хто служитимуть на місіях для святої Церкви у цій ділянці, напевно, матимуть велику підтримку, допомогу і розуміння. Зверніть увагу на цей курс, який вже всьоме проводиться в нашій церкві, бо ці знання вам знадобляться у вашому подальшому служінні. Бажаю кожному благословення і гарних успіхів. Хай вас Господь благословляє”, - звернувся владика Володимир до учасників курсу.

Читайте також:Ватикан представив фільм на «Оскар»

Спецкурс з місійного служіння триватиме з 3 по 9 липня в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. Св. Свящ. Йосафата. На останні три дні курсу запрошені дівчата семінаристів, які планують послужити Церкві в одруженому стані.

Перед учасниками курсу з доповідями виступатимуть Голова ПМВ, Єпископ-помічник Київської архиєпархії вл. Йосиф (Мілян), Екзарх Луцький єпископ Йосафат Говера, Екзарх Харківський єпископ Василь Тучапець, Екзарх Одеський Михайло Бубній, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії Григорій Комар, священики, військові капелани, представники монаших спільнот, експерти з питань явища міграції та релігієзнавці.

Протягом тижня з семінаристами ділитимуться своїм душпастирським досвідом місіонери з Італії, Португалії, Іспанії, Естонії, Литви, та країн Азії, а також з місійних терен різних регіонів України.

Фото: Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії

Джерело: Пасторально-міграційний відділ УГКЦ

 

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4