Протопресвітери Івано-Франківської Архієпархії у вівторок, 4 липня, зібрались на чергові деканальні збори. Засідання відбулось в приміщенні Архієпахіального управління. Головував – Митрополит Володимир Війтишин.

На початку зустрічі професор Ярослав Заборовський презентував книгу «Останні місяці земного життя Станіславівського єпископа Блаженного Григорія Хомишина». Отці-протопресвітери з радістю вислухали поважного гостя, а Митрополит Володимир подякував пану-професору за клопітку працю і побажав наснаги для подальших звершень.  

Відтак, Митрополит повідомив про те, що в Івано-Франківську 15 липня буде перебувати Кардинал Леонардо Сандрі - Префект конгрегації Східних Церков.

Після чого розпочалось обговорення проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі до Крилоса, яка цьогоріч відбуватиметься 5-6 серпня. Синкел у справах духовенства і священичих родин о. Олег Каськів представив інформаційне оголошення про прощу. Для прочан, які прибудуть до Крилоса, буде можливість приступити до Святого Таїнства Покаяння. Сповідати будуть аж 126 священиків!

Далі п. Галина Гришко розповіла про вступ на педагогічно-катехитичний факультет. Він розпочнеться 1 серпня і триватиме місяць.

В свою чергу, Віце-економ Архієпархії о. Віталій Максимів подякував о. Миколі Крушецу за проведення літніх таборів в урочищі Підлюте.

Читайте також:Уперше військові капелани, що офіційно працевлаштовані в Нацгвардії України, зібралися на навчання

На завершення п. Любов Терлецька проінформувала присутніх про реколекції для дяків, які 24 липня  розпочнуться в Івано-Франківській Духовній Семінарії. Проводитиме віднову духа о. Віталій Храбатин.

Вкінці зустрічі Митрополит Володимир привітав священиків, які відзначають ювілеї в місяцях липні та серпні.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4