У п’ятницю, 7 липня, у світлий празник Різдва Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, Преосвященний Владика Йосафат Мощич з архипастирським візитом відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці с. Нараївка, Більшівцівського протопресвітеріату, щоб очолити Архиєрейську Божественну Літургію та здійснити Чин Ієрейських свячень. Літургію співслужили отець-парох Микола Цимбалістий, віце-ректор Духовної Семінарії д-р протоієрей Андрій Чорненко та інші запрошенні священики.

У своїй проповіді, Владика наголосив на важливості особистого молитовного життя новопоставлених пресвітерів. «Моліться не менше, як дві-три години у день!» - закликав проповідник.

Цього дня, після «Херувимської пісні» чотири диякони: Михайло Паляк, Богдан Коцовський, Віктор Григорук та Володимир Палій прийняли з рук Преосвященного Владики Святе Таїнство Священства.

Своїм чудовим співом Божественну Літургію прикрасив хор «Осанна» з м. Івано-Франківська та брати-семінаристи.

Звертаючись до Архиєрея у своєму подячному слові, отець-парох Микола Цимбалістий зауважив: «Сьогодні для Нараївки відбулася особлива подія, адже за 93 роки існування храму, у ньому ще ніколи ніхто не приймав Таїнство Священства». Також він висловив надію, що Владика вже в близькому часі, знову відвідає їхню парафію, щоб відсвяткувати 95-ліття храму та освятити новий іконостас.

Читайте також: Вл. Василь Тучапець: Розвиток нашої Церкви на Сході України сьогодні як ніколи має велику перспективу

Після Архиєрейської Літургію із словами вдячності до Владики звернулися нововисвяченні ієреї. Вони висловили вдячність Господу за неоціненний дар життя та покликання, а також подякували всім, хто супроводив їх до цього найрадіснішого моменту у житті. Також із словами синівської вдячності та любові новоієреї звернулися до Владики, бажаючи йому: «Божого благословення для невтомної апостольської праці сіяння Божого Слова».

На завершення, нововисвяченні священики уділили всім присутнім своє перше ієрейське благословення.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4