У неділю, 23 липня, у Катехитичному центрі при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового відбулася знаменна подія, а саме презентація книги «Завалівське коріння Блаженнішого Любомира Гузара».

 Перед презентацію у катедральному соборі була відслужена Архієреська Божественна Літургія. Моління очолив Владика Володимир, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський.

Під час проповіді Архієрей застановився над недільним Євангелієм про сліпців. Владика звернув увагу не тільки на фізичну сліпоту, але й духовну. Оскільки часто ми можемо мати зір, однак не помічати елементарного. І саме свята віра є тим дороговказом, ліком, що здатний перемогти нашу сліпоту. Адже тільки через Ісуса Христа, лікаря душ і тіл, ми можемо отримати цю ласку.

На завершення Літургії Митрополит уділив усім присутнім архієрейське благословення. Згодом митр. прот. Юрій Новицький, адміністратор собору Воскресіння Христового, запросив усіх вірних відвідати презентацію книги про Кардинала Гузара.

Згодом у Катехитичному центрі розпочалась презентація книги Володимира Чистуха «Завалівське коріння Блаженнішого Любомира Гузара». Модератором цієї зустрічі був архідиякон Іван Вінтоняк, префект ІФДС, який після короткого введення запросив до слова Митрополита Володимира. Архієрей привітав усіх присутніх та поділився особистими спогадами про Блаженнішого Любомира Гузара.

Читайте також:«Духовний рентген» нашого серця

Згодом до слова запросили пані Марію Рипан, племінницю та похресницю Кардинала Гузара. Стараннями пані Марії та її родичів вдалося зберегти альбом родини, який ілюструє коріння Архієпископа Любомира. Племінниця розповіла багато фактів з життя Гузарів та поділилась своїми враженнями про Блаженнішого Любомира.

На завершення презентації кожен міг придбати для себе книгу та отримати автограф п. Марії Рипан.

Повідомив Роман Гулик

Пасторальне планування

Січень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3