6 серпня завершилась VI Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос. Кульмінацією прощі стала Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

Цього року прочани рухались до Крилоса з трьох напрямків: Івано-ФранківськаБурштина та Калуша. В усіх цих містах вранці, 5 серпня, служилась Божественна Літургія, після якої паломників благословляли у дорогу. Після прибуття о 17:00 год. відбулося представлення програми «Вірність. Жертва. Місія» з нагоди 400-ліття заснування Василіянського Чину. Вечором відбулися вечірні богослужіння та нічні чування, в яких взяло участь більше 7 тисяч паломників. Відтак розпочалася Євангелізаційно-мистецька програма для молоді, яка тривала до 6:00 год. ранку. 

Зранку, 6 серпня, більше 50 тисяч вірян тепло прийняли Главу і Отця УГКЦ Блаженнішого Святослава гучними оваціями та щирою спільною молитвою. Опісля Патріарх розпочав Архієрейську Божественну Літургію у співслужінні митрополитів та єпископів нашої Церкви. В часі проповіді Патріарх Святослав звернувся до слухачів роздумуючи над уривком Євангелія про малу віру Петра та згадуючи пам’ять двох українських святих Бориса і Гліба. 

«Бог - вірний, і Його рука ніколи не переставала бути короткою. Він вірний, але прагне нашої віри. Таку довіру бачимо у сьогоднішньому Євангелії про розбурхане Галелейське море, де Петро йде по воді. Це школа віра, це досвід, де учні бачать Христа на воді. Ці кроки дозрівання віри має пережити кожний з нас, який у своєму житті переживав самотність. Кожний має пережити переломний момент і досвідчити Бога як особу. Він ось уже котрий рік веде наш народ через розбурхані хвилі війни».

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир, в свою чергу, висловив слова подяки усім, хто спричинився до проведення VІ Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Митрополит Володимир подякував дітям, молоді, владі, духовенству, які своїми активними діями зробили можливим урочистості сьогоднішнього дня.

Завершилось богослужіння спільним виконанням гімну «Боже Великий, Єдиний» в наміренні кращої долі Батьківщини-України.

Деталі у відеосюжеті Живого.ТВ:

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Липень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5