Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Впродовж віків наші предки боролися за цю святу землю, за нашу Батьківщину, 26-ту річницю незалежності якої, ми сьогодні святкуємо. Попри те, ще в цей неспокійний час ми знову повинні відстоювати свою Богом дану країну, своє право були вільними. Святкуючи це чудове свято, не можемо забути про тих, хто й сьогодні боронить наше мирне небо, пам’ятаймо їх у молитві, адже незалежність – дар Божий, просімо в Нього і сьогодні цього дару для Батьківщини нашої України», - про це Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин сказав вранці під час святкової Божественної Літургії в Митрополичому соборі Воскресіння Христового.

Близько сотні жителів Франківська цей день розпочали з молитви в головній святині міста. До болослужінь долучився і Міський Голова. Разом з Митрополитом Володимиром спільно служили отці катедрального собору на чолі з настоятилем митр. прот. Юрієм Новіцьким.

До слова, вчора День прапора в Івано-Франківську розпочався молитвою

Після Божественної Літургії Предстоятель Івано-Франківської Архієпархії привітав прикарпатців з величним святом Незалежності, наголошуючи на тому, що українці самі мають обов’язок «будувати свою хату» на своїй Богом даній землі. «Державотворчі процеси тривають і сьогодні, а тому маємо будувати свій дім на Божих та моральних засадах», - переконаний Архієрей.

На завершення всі спільно помолились за мир в Україні гімн «Боже Великий, Єдиний», а Митрополит Володимир уділив присутнім своє Архієрейське благословення.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Травень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3