«Впродовж віків наші предки боролися за цю святу землю, за нашу Батьківщину, 26-ту річницю незалежності якої, ми сьогодні святкуємо. Попри те, ще в цей неспокійний час ми знову повинні відстоювати свою Богом дану країну, своє право були вільними. Святкуючи це чудове свято, не можемо забути про тих, хто й сьогодні боронить наше мирне небо, пам’ятаймо їх у молитві, адже незалежність – дар Божий, просімо в Нього і сьогодні цього дару для Батьківщини нашої України», - про це Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин сказав вранці під час святкової Божественної Літургії в Митрополичому соборі Воскресіння Христового.

Близько сотні жителів Франківська цей день розпочали з молитви в головній святині міста. До болослужінь долучився і Міський Голова. Разом з Митрополитом Володимиром спільно служили отці катедрального собору на чолі з настоятилем митр. прот. Юрієм Новіцьким.

До слова, вчора День прапора в Івано-Франківську розпочався молитвою

Після Божественної Літургії Предстоятель Івано-Франківської Архієпархії привітав прикарпатців з величним святом Незалежності, наголошуючи на тому, що українці самі мають обов’язок «будувати свою хату» на своїй Богом даній землі. «Державотворчі процеси тривають і сьогодні, а тому маємо будувати свій дім на Божих та моральних засадах», - переконаний Архієрей.

На завершення всі спільно помолились за мир в Україні гімн «Боже Великий, Єдиний», а Митрополит Володимир уділив присутнім своє Архієрейське благословення.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3