Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У неділю, 27 серпня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин з пастирським візитом відвідав с. Солуків, Долинського району. Для тамтешньої громади цей день назавжди увійде в історію, оскільки саме сьогодні відбулося освячення новозведеної дзвіниці та трьох дзвонів.

Численні вірні, молодь та діти на церковному подвір’ї радо вітали свого Архієрея щирими посмішками та словами. За давньою традицією вручили Владиці хліб і сіль, а настоятель громади о. Сільвер Степан Витвицький запросив Митрополита очолити святочні богослужіння.

Розпочались урочистості з спільної Архієрейської Божественної Літургії, під час якої Владиці співслужили численні священнослужителі на чолі з отцем-деканом прот. Іваном-Зореславом Котовичем. Під час проповіді Кир Володимир звернувся до вірян, роздумуючи над євангельською історією про багатого юнака, який шукав Божого Царства.

За словами Владики, питання, яке задав Спасителю герой сьогоднішньої оповіді, - подиву гідне, оскільки звучить із уст молодої людини. Саме пошуками Царства Божого, роздумами про вічне життя повинні займатись усі ті, хто бажає спасти свою душу.

«Якщо хочемо осягнути небо, тоді до нього немає іншої дороги, як та, яку вказав Ісус Христос: виконання заповідей, - переконаний Проповідник, - А та дорога до неба – це наслідування Христа, який сказав: «Хто хоче йти слідом за мною, нехай зречеться себе самого, візьме свій хрест і йде за Мною», - вів далі Архієрей.

Відтак Владика зауважив, що запитання євангельського юнака, насамперед, стосується нашої молоді, позаяк, «Україна і Церква мають потребу в їхній посвяті та жертві».

По темі: «Незалежність – дар Божий, просімо в Нього і сьогодні цього дару для Батьківщини нашої України», - Митрополит Володимир

Врешті, всі ми, за словами Проповідника, маємо потребу в оновленні душі, просвіщенні розуму і серця, щоб бачити Божі дороговкази до Неба, згідно них жити і прямувати до мети.

«Тож завчасно пізнаваймо вартість нашої душі, доки світ не заманив наших очей своїм блиском», - побажав вкінці Владика.

Після Літургії Митрополит подякував усій громаді за їхній вклад в розвиток парафіяльного життя та будівництво нової дзвіниці. Також було вручено подячні грамоти кожному, хто прилучився до цієї великої справи.

Далі відбувся чин освячення нової дзвіниці та церковних дзвонів. На завершення Митрополит Володимир закликав і надалі так добре та старанно працювати усіх на благо Святої Церкви та Батьківщини нашої України.


Більше фото в мережі facebook

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Червень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1