Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

В понеділок, 28 серпня, коли Христова Церква святкує величне свято Успіння Пречистої Діви Марії, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії Йосафат Мощич відвідав парафію с. Крилос, яка по-особливому святкує це свято, адже знаходиться під опікою Богородиці прославленої в чудотворній Крилоській іконі.

Урочистості розпочалися привітаннями парафіян та врученням Владиці хліба та солі. Опісля парох парафії запросив Архієрея очолити святкову Божественну Літургію, під час якої з Єпископом співслужили численні священики на чолі з отцем-протопресвітером Ігором Броновським. Під час проповіді Владика Йосафат навчаючи про Свято Успіння Божої Матері зазначив, що

«основна мета набожності до Богородиці, це не тільки успішне вирішення людських проблем, а осягнення вічної радості і щастя, тобто бути близько Бога, як Марія». 

Також Проповідник наголосив, що

«Успіння відкриває нам особливу святість Божої Матері. Богородиця причинилася до спасіння людей народивши Христа Спасителя, а тому хоче, щоб усі були в небі разом з Нею, і це вияв її святості - досконалої любові до Бога і до людей».

Читайте також: Глава УГКЦ на Успення Богородиці: «Ким ми є остаточно виявляється в момент нашої смерті»

Після Літургії Владика Йосафат подякував усій громаді та пароху за їхній вклад в розвиток відпустового місця в с. Крилос, а особливо за хорошу організацію у проведенні Патріаршої прощі, що відбула 5-6 серпня цього року. Також Єпископ закликав і надалі так добре та старанно працювати усіх на благо Святої Церкви та України.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Червень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1