Сьогодні розпочинаємо новий навчальний рік наших студентів і школярів. Хочемо вас щиро вітати, дорогі школярі та студенти, семінаристи, викладачі, педагоги, професори з цим новим часом!

Про це сказав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин сказав 1 вересня наприкінці Архієрейської Божественної Літургії в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що в Івано-Франківський. На спільну молитву прийшли як спудеї, так і викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, щоби просити Божого благословення на новий навчальний період.

Божественній Літургії передували урочистості в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, який, до слова, цьогоріч відзначає 50-ліття свого існування. Владика привітав студентів та професорів з початком навчального року та побажав невпинно трудитись, щоб отримати найкращі знання.

Читайте також: До школи готові! Франківський Карітас забезпечив 152 школярів портфеликами та канцтоварами

Митрополит Володимир заохотив ретельно ставитися до своїх навчальних обов'язків і тих, хто навчається, і тих, хто навчає. "Мусимо добре розуміти, що наші знання не є суто нашим, персональним, але наших знань у майбутньому буде потребувати наша Батьківщина Україна", - переконаний Предстоятель Івано-Франківської Архієпархії.

«За християнським звичаєм найкраще розпочинати навчання, приступивши до Таїнств Сповіді та Євхаристії, взявши участь у Службі Божій. Сьогодні наш Господь поблагословить вас на цей новий навчальний рік, ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним, моральним життям, будувати міцний фундамент свого майбуття», − сказав Митрополит Володимир.


Більше фото в мережі facebook

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3