Дзвіницю звели у с. Делева, Тлумацького району. Чин освячення здійснив Митрополит Володимир.

21 вересня, наша Свята Церква відзначає велике торжество - Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. З нагоди цього свята Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин відвідав громаду в с. Делева, що на Тлумаччині.

Численні вірні, молодь та діти на церковному подвір’ї радо вітали свого Архієрея щирими посмішками та словами. Місцевий парох о. Богдан Морикот запросив Владику очолити богослужіння.

Розпочались урочистості з спільної Архієрейської Божественної Літургії. Під час проповіді Кир Володимир звернувся до вірян, розповідаючи про історію сьогоднішнього свята, наголошуючи на тому, що Пречиста Діва Марія є особливою заступницею для всіх людей.

«Різдво Пресвятої Богородиці є початком сповнення всіх старозавітних обітниць щодо спасіння людського роду. Це свято, за словами св. Андрія Критського, є початком всіх празників», - повчав Архієрей.

За словами  Владики, Пречиста Діва Марія посідає особливе місце на Небі, вона стоїть високо понад усіма створіннями, возноситься понад усіх Ангелів і Святих, подає повний захисток для тих, хто її про це благає.

«Повсякчас пам’ятаймо, що на Небі маємо могутню Заступницю і Матір. Поспішаймо до Неї у своїх потребах з повною відданістю і довірою, та вірмо, що Вона нам не відмовить», - заохотив Проповідник.

Після Літургії Владика подякував усім парафіянам за їхній вклад у розвиток парафіяльного життя та будівництво нової дзвіниці. Також було вручено подячні грамоти кожному, хто прилучився до цієї великої справи. Не забув Архієрей привітати і всіх іменинниць, які носять ім’я Пресвятої Богородиці. Митрополит Володимир побажав їм завжди брати приклад з їхньої Небесної заступниці, міцного здоров’я та незламної віри.

До слова, у вівторок, 19 вересня, Митрополит Володимир відвідав м. Снятин

Відтак відбувся чин освячення нової дзвіниці, яка також служитиме як парафіяльна каплиця. На завершення Митрополит Володимир закликав і надалі так добре та старанно працювати усіх на благо Святої Церкви та Батьківщини нашої України.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Вересень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30