Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Подвійний ювілей свого душпастиря відзначала громада храму Вознесіння Господнього, що в Івано-Франківську, а саме – 35 років від дня народження та 10 років священичої діяльності. Очолив святкування Предстоятель Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Кир Володимир Війтишин.

У неділю, 8 жовтня, парафія Вознесіння Господнього зібралась на спільну молитву з нагоди подвійного ювілею свого пароха о. Івана Саса. Впродовж 10 років він невпинно трудиться для розвитку цієї парафіяльної спільноти.

Привітати душпастиря та вірних з нагоди цих ювілейних дат завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир. Вже на подвір’ї храму наймолодші учасники парафіяльної громади з хлібом і сіллю радо вітали Архієрея, а о. Іван, вручивши Владиці хрест, запросив очолити Божественну Літургію.

Увійшовши до святині, Митрополит Володимир спершу здійснив чин освячення нової запрестольної ікони Вознесіння Господьного, а також горного сідалища.

В часі найдосконалішої молитви спільно з Владикою молилися священики з молодіжної комісії нашої Архієпархії, поза як о. Іван Сас також там працює. Розділив урочистості і протопресвітер Південно-східного протопресвітеріату Івано-Франківська митр. прот. Іван Репела.

Після богослужіння Кир Володимир склав вітальні слова для ювіляра, бажаючи ще довго та невпинно трудитися у Христовому винограднику на благо Церкви та Батьківщини. В свою чергу парох подякував Митрополиту за візит і підтримку та пообіцяв й надалі добре виконувати свою душпастирську працю.

Читайте також: Новий іконостас постав у с. Стебник

Завершилось свято спільною молитвою за мир та спокій у Батьківщині нашій Україні, після чого Митрополит Володимир уділив присутнім своє Архієрейське благословення.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Лютий 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4