Члени журі, які голосували за Католицьку школу-гімназію, відзначили відповідність надісланого матеріалу до умов конкурсу, якість, різноманітність тематик та готовність ділитись. Школа пропонує моделі навчання, в яких дитина є суб'єктом, а не об'єктом навчання.

З 7 по 24 вересня цього року серед приватних шкіл України тривав конкурс за право бути найкращою. Цей виклик був ініційований Комісією у справах освіти та виховання УГКЦ. Серед співорганізаторів конкурсу консалтингова компанія «Центр бізнес-технологій ТОТ» (м. Київ), Асоціація приватних закладів освіти, Освітньо-методичний центр неперервної освіти ім. Юліана Дзеровича (м. Львів). Метою конкурсу була підтримка розвитку приватних шкіл і покращення якості освіти та виховання в Україні, адже, як свідчить статистика, приватних шкіл у нас менше одного відсотка.

Навчальні заклади, які брали участь в змаганнях, мусіли виконати цілий ряд поставлених завдань, серед яких описати ефективні методики та технології навчання, які успішно використовуються у школі, їх результати (до якого необхідно було додати матеріали, які найкраще ілюструють методики); Перерахувати втілені соціальні, освітні проекти, якими хотілося б поділитися з іншими школами для якісного розвитку приватної школи в Україні; надати перелік наявних особливих зовнішніх визнань школи (подяки, грамоти, тощо); надати Інтернет-посилання про відгуки батьків, випускників, суспільства про школу, згадування у ЗМІ.

Першою малою перемогою Католицької школи-гімназії став її вихід до фінальної частини естафети. Серед 5 фіналістів також перебували такі школи як «Вересень» (м. Харків), «Ліко-школа» (м. Київ), «Відродження» (м. Львів), «Софія» (м. Черкаси) та Католицька школа-гімназія св. Василія Великого (м. Івано-Франківськ).

Після тривалих дискусій, 5 жовтня в Міжнародний День вчителя, 5 членів журі оголосили переможців: 2 голоси отримала школа з Івано-Франківська - Приватний навчально-виховний комплекс "Католицька загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів - гімназія св. Василія Великого".

Принагідно Запрошуємо бажаючих в школу християнського аніматора!

Члени журі, які голосували за цей навчальний заклад, відзначили відповідність надісланого матеріалу до умов конкурсу, якість, різноманітність тематик та готовність ділитись. Школа пропонує моделі навчання, в яких дитина є суб'єктом, а не об'єктом навчання.

Відповідно до зайнятих конкурсних місць, переможці отримали такі призи:

Перше місце - тур до європейських приватних шкіл;

Для першої десятки найкращих - бізнес-тренінг;

Для 10 шкіл, які першими заповнять анкети-опитувальники - книги та словники.

Зазначимо, що подібного роду конкурс на Всеукраїнському рівні цього року відбувся вперше.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Травень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2