Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У статті для новинного видання CharismaNews.com Джон Рамірес, який раніше був високопоставленим священиком в Сатанинському храмі, перш ніж по Божому провидінню відкрив своє серце Євангелію, розповів історію своєї особистої причетності до сатанізму та відзначення Хеллоуїна, щоб попередити батьків про його небезпеку, повідомляє 316NEWS з посиланням на cnl.news.

Хоча деякі християни вважають, що дозволити дітям одягатися в костюми і йти до сусідів за цукерками абсолютно безпечно, Рамірес має зовсім іншу думку.

Він поділився тим, що він і його дружина були сатаністами і вибрали день Хеллоуїна, щоб одружитися.

«Я пам'ятаю 31 жовтня 1987 року, коли у мене було найбільш диявольське весілля на планеті. Моя дружина і я вирішили одружитися на Хеллоуїн, провести демонічний ритуал, який тривав всю ніч,  щоб весільні дзвони були почуті аж до брами пекла», - писав він.

Він попередив християн про те, що неможливо відокремити темне походження Хеллоуїна від гаданої нешкідливої практики сьогоднішнього дня.

«Як для шанувальників диявола, Хеллоуїн був для нас особливим, і ми з нетерпінням чекали його святкування, тому що ми знали наслідки вивільнення темної сили в цю ніч. Вона сильно відрізняється від будь-якої іншої ночі в світі чаклунства. Це було б схоже на те, якби я сьогодні сказав віруючим: «Наскільки важливі для вас Страсна п'ятниця і Великдень?» Хеллоуїн має таку ж вагу і важливість для тих, хто живе на темній стороні».

Рамірес твердо вірить в те, що християни не повинні брати участь в цьому святі; навіть якщо вони перейменують його в Harvest Fest або спробують зробити з нього будь-яку подібну християнізовану версію Хеллоуїна.

«Єдиний урожай, який ми повинні святкувати, - це жнива душ», - написав він.

Джерело: Slovo Today

Пасторальне планування

Лютий 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4