У неділю, 22 жовтня, в Івано-Франківську відбулась неординарна подія – відновлення свята Матері Божої Ласкавої. Історичні свідчення показують, що в нашому місті це торжество святкували ще з 1777 р.

Події передували дводенна підготовка, в часі якої молільники мали нагоду приступити до Святого Таїнства Покаяння, просити Божого зцілення для своєї душі та тіла в Таїнстві Соборування, перед Чудотворною іконою молитися співану вервицю, а також слухати концерт релігійної пісні.

Відтак у неділю настав кульмінаційний момент відпусту. На парафію Св. Йоана Хрестителя, де зберігається ікона, завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин. Він очолив Божественну Літургію на якій Владиці співслужили митр. прот. Іван Репела, о. Володимир Вінтонів та о. Юрій Трухан.

Звертаючись до присутніх в часі проповіді, Митрополит звернув особливу увагу на роль Пречистої Діви Марії в нашому житті. Владика відзначив, що наш український народ має особливу шану до Богородиці та вже з давніх років зводив у Її честь святині, просячи у Неї материнського заступництва.

«Просімо у Пречистої Діви Марії постійного заступництва, ідімо під її материнський покров, віддаючи їй належну славу та честь!» – заохотив Митрополит Володимир.

Читайте також: Молитвою та урочистою академією в Івано-Франківську вшанували пам’ять о. Романа Бахталовського

Після Літургії Владика привітав громаду з відновленим святом. В свою чергу, настоятель святині о. Володимир Вінтонів подякував Митрополиту за те, що в цей день відновив історичну справедливість, адже свято Матері Божої Ласкавої є особливим для жителів нашого міста.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4