Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

З метою духовного та психологічного відновлення, кращого розуміння самих себе, подолання конфліктів у сім’ї колишні воїни АТО та їхні дружини пройшли курс реабілітації у Гошівському монастирі Сестер Пресвятої Родини. Тут побували колишні військові з Івано-Франківської, Житомирської, Запорізької, Київської та Львівської областей.

Таку акцію організувала  Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ. Тривала вона з 16 по 22 жовтня 2017 р. Впродовж цих днів подружжя військових брали участь у Богослужіннях, приступали до св. Таїнств Сповіді та Євхаристії, слухали духовні науки священників і розповіді про історію та діяльність монастиря Сестер Пресвятої Родини.

Фізичні сили реабілітанти відновлювали завдяки масажу, щоденній ранковій зарядці, грі в теніс та волейбол. Відповіді на свої настійні питання вони отримували на психологічних тренінгах та під час індивідуальних бесід з психологами. На таких зустрічах подружжя вчилися налагоджувати міжособистісні взаємини, зменшувати напруженість та правильно долати конфлікти у стосунках.

У вільний час родини військових слухали виступ співочої священичої сім’ї, побували у Гошівському монастирі Отців Василіян на Ясній Горі, на скелях Довбуша, відвідали криївку у м. Долина, ознайомились із експонатами Центру Вигодської спадщини.

Читайте також: Ще один військовослужбовець отримав допомогу від Івано-Франківської Архієпархії

Зі слів реабілітантів, вони приїхали до монастиря, щоб віднайти душевний спокій. Завдяки налагодженій праці о. Ярослава Рохмана, о. Назарія Мицко і психологів Ірини Вишинської та Ірини Яців їх очікування здійснилися. На прощання  відпочиваючі висловлювали щиру вдячність за час проведений у монастирі, за можливість слухати і чути одне одного, за атмосферу молитви.

Джерело: www.zdorovia.ugcc.org.uа

Пасторальне планування

Лютий 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4