У місяці жовтні, після Покрови Пресвятої Богородиці, коли навчально виховний процес вже набув значних обертів і стартував на нові досягнення учнів, директор Тяпчанського НВК Сергій Сергійович Сабадаш, дбаючи про духовне та моральне збагачення учнів у тісній співпраці з Церквою з особливим бажанням запросив у НВК вокально-інструментальний естрадний священичий гурт «Кайрос», який  розпочинає малий «гастрольний» тур «Перед постом» по навчальних закладах.

З нетерпінням на духовний захід чекали учні та викладачі. Щось особливе і незбагненне на протязі двох годин огортало  кожного присутнього, духовні настанови, притчі, паралелі минувшини і сьогодення, припали до душі учням, а педагоги не могли натішитися милозвучним виконанням музичних творів різних жанрів. У репертуарі гурту духовні, народні та сучасні естрадні пісні, які учасники гурту досить прискіпливо добирали і відповідально ставилися до вивчення та виконання. Пісня про маму Кузьми Скрябіна напрочуд здивувала учнів у виконанні священників, тому, що вони з трепетом виконали її, і присутнім захотілося  подумки перенестися до найріднішої людини у світі, до матері. А скільки болю у піснях про рідну Батьківщину ми відчули у творах,   серце стискалося від думки, що все ж таки в Україні «тиха» війна і тільки щира молитва є єдиним порятунком.

Священники – намісники Ісуса Христа на землі, їхня місія іти за покликом Христа, прийнявши сан священства, голосити  слово Боже  людям, а духовний гурт «Кайрос» не тільки словом, а й піснею сповняють свою місію. До гурту входять: музичний керівник, клавіші – дяк п. Володимир Кіндра; бас-гітарист, вокал – о. Дмитро Павлик, декан Болехівський; соло-гітара, вокал – о. Богдан Тисяк, адміністратор храму св. ап. Андрія Первозванного в м. Долина; ударні, вокал – о. Василь Бурій, викладач школи естетичного виховання в м. Долина; саксофон, сопілка – о. Ігор Ліпчанський, капелан лікарень м. Долини; фронт-мен гурту, вокал – о. Олег Мацьків, помічник декана Долинського. Дорадним є те, що священичий гурт «Кайрос», отримав назву, завдяки Владиці Йосафату (Мощичу), під час Його візиту до м. Долини.

 Хто співає, той двічі молиться, а співаючи духовні твори гурт Кайрос відкриває ключем музики душі слухачів, котрі з вдячністю аплодували стоячи, цьому чудовому гурту, маленькі дитячі серця всі в один голос кричали «ДЯКУЄМО».

На завершення  директор НВК  вручив подяки кожному учаснику гурту особисто за колосальну працю, що до збагачення духовного світу учнівської молоді та педагогів. Вже у світлині, увінчалися  приємні спогади, які учні пронесуть через ціле своє життя.

Читайте також: Сьогодні важливо донести правдиву інформацію

   Так і хочеться  ще раз подякувати музичному керівнику п. Володимиру Кіндрі за професійність і нелегку працю у формації гурту і побажати  здоров’я, натхнення на тернистій ниві служіння Богові і людям. Нехай ваша назва гурту «Кайрос» - у перекладі - час , що не минає, для вас принесе рясний плід на ниві духовної творчості, а серця людей, котрі Ви відчиняєте своєю доброчинною місією, будуть завжди  наповнені Благодаттю Божою.   

Повідомила Ірина Михайлівна Яблонь

 

Пасторальне планування

Грудень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6