У четвер, 26 жовтня, франківський Карітас організував для дітей екскурсію «Карпатським трамвайчиком». У подорож гірською місцевістю поїхали діти учасників АТО, переселенців, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.

За вікнами – дивовижні пейзажі, на зупинках – чисте гірське повітря та запашний  карпатський чай – маршрут починається у смт. Вигода Долинського району та має декілька зупинок. На зупинках діти мали змогу набрати собі джерельної води, погратися на ігровому майданчику, придбати сувеніри та сфотографуватися на згадку.

А В’ячеславу Костишину пощастило у такий незвичний спосіб відсвяткувати свій день народження . Хлопцеві виповнилося 11 років і він говорить, що сьогодні – це найкраще свято, яке у нього коли-небудь було.

«Кожен свій день народження я святкував дома, – каже В’ячеслав, – а цього разу на природі і так багато друзів зі мною. Я щасливий!».

Музиканти у вагончику трамвая заграли хлопцю вітальну пісню «Червону руту», а від Карітасу іменинник отримав м’яку іграшку.

Франківський Карітас завжди намагається організувати пізнавальне та цікаве дозвілля для дітей. Завдяки подібним заходам хлопці та дівчата знаходять нових друзів, а діти з родин вимушено переміщених осіб інтегруються у місцеве середовище, знайомляться з культурою та історією краю, що став для них другою домівкою. Екскурсію «Карпатським трамвайчиком» відвідали 25 дітей.

Читайте також: Що? Де? Коли? В Єзупільському протопресвітеріаті відбулась гра для молоді

Захід відбувся у рамках проекту «Національна мережа для дітей та їх сімей» за фінансової підтримки МБФ «Карітас України».

Повідомила Юлія Федунишин

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4