У Києві з 31 жовтня по 2 листопада в Інституті Релігійних Наук Томи Аквінського відбувається семінар для священиків в'язничного душпастирства присвячений питанням пенітенціарного душпастирства та пастирській психології в'язничного служіння.

З благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина участь у семінарі беруть також в'язничні душпастирі о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький. Розпочався семінар з Архієрейської Божественної Літургії у храмі Св. Василія Великого, яку очолив владика Михаїл Колтун, керівник Відділу Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

Читайте також: В Івано-Франківську нагородили переможців конкурсу "Тверезість - мій вибір"

"Ми як свідки Христового Євангелія покликані нести світло там, де темрява" - звернувся преосвященний владика до в'язничних капеланів у своєму привітальному слові. Владика Михаїл наголосив, що саме тюремні капелани є покликані показувати Боже милосердя до найбільших грішників, щоб в'язень не втратив себе, як людина та побажав опіки Пресвятої Богородиці у пенітенціарному служінні.

 

 Джерело: Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ