У неділю, 5 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин відвідав с. Березівка, де уділив ієрейські свячення диякону Іванові Ребезі.

Численні вірні на чолі з отцем-парохом Богданом Рудницьким на подвір`ї храму радо зустрічали Архієрея щирими словами привітань. Згідно українського звичаю діти вручили Митрополиту хліб та сіль, а парох в свою чергу запросив Предстоятеля очолити святкові Богослужіння.

Урочистості розпочались з Архієрейської Божественної Літургії. Співслужили Владиці парох о. Богдан Рудницький, віце-ректор Івано-Франківської Духовної Семінарії прот. Андрій Чорненко, духівник ІФДС прот. Ярослав Тимішак та інші священнослужителі. Під час проповіді Владика розважав над уривком з Євангелії 22-ої неділі по Зісланні Святого Духа. В якому, зокрема розповідається, про вбогого та багача.

"У цій притчі Господь ясно показав: якщо багач витрачає своє добро лише для власного задоволення, а убогим не допомагає, не думає про душу свою і її вічну долю, то буде засуджений і не здобуде щастя в майбутньому житті. Господь завжди промовляє до нас. У кожній ситуації нашого життя Бог хоче щось нам сказати. Чи це хвороби, чи невдачі, чи якісь труднощі та непорозуміння – через них Бог промовляє до нас, на щось хоче звернути увагу. Маємо чувати й бути уважними до всіх ситуацій і подій, які з нами трапляються: що Бог прагне промовити всім цим?" - зазначив Митрополит.

По завершенню Великого Входу, за приписом літургійних книг, Архієрей уділив ієрейські свячення диякону Іванові. В свою чергу диякон урочисто склав визнання віри, прочитавши молитву Символ Віри. Також заприсягнув на Євангелії послух церковній владі та виконання обов’язків накладених на нього.

Опісля продовжилась Літургія, по завершенні якої Митрополит привітав нововисвяченого о. Івана, цим самим заохотивши до ревної праці у Христовому винограднику та гідно нести покладені на нього пастирські обов`язки. В свою чергу ієрей Іван подякував Владиці Володимиру за довіру та висловив свою вдячність батькам, родичам, настоятелям семінарії і всім тим, хто доклався до його священичої формації.

Читайте також: «Ми будемо садити дерева миру, аж поки не припиниться війна в нашій державі»

Згодом відбувся чин освячення трьох церковних дзвонів, які щонеділі та свята скликатимуть вірних до молитви. 

На завершення Митрополит Володимир закликав і надалі так добре та старанно працювати усіх на благо Святої Церкви та Батьківщини нашої України.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3