«Всі ми, християни, покликані піклуватися про Боже створіння – природу, бо це – воля нашого Творця», саме такі слова Блаженнішого Любомира (Гузара) разом із його світлиною прикрашають новий церковно-екологічний календар на 2018 рік, який завдяки старанням Бюро УГКЦ з питань екології нещодавно побачив світ.

Даний календар, виданий з нагоди 85-ття з дня народження Великого Українця та з нагоди 10-ї річниці заснування ним Екобюро, має за мету популяризувати вчення Блаженнішого Любомира про відповідальність за Боже створіння – природу і, таким чином, долучитись до оживлення християнської віри і оновлення українського суспільства.

Цьогорічний календар як і всі попередні церковно-екологічні календарі – це повноцінний церковний календар, в основі якого лежить розробка Патріаршої літургійної комісії УГКЦ. Цей перекидний календар А5 формату складається із 32 сторінок, вміщає 12 різних світлин з Блаженнішим Любомиром, на кожній з яких розміщені вислови морального Авторитету нації про те, що відповідальність за Боже створіння – це невід’ємна складова християнської віри.  Окрім релігійних свят, постів, загальниць, в календарі є також різні церковні та громадські екологічні ініціативи в Україні та по цілому світі.

Читайте також: Оаза для сповіді, або як у Крилосі садили "Алею миру" (Відео)

На останніх сторінках календаря можна знайти коротку інформацію про те, який великий слід в історії народу і Церкви може залишити життя однієї людини, коли вона його прожила згідно з Божою Волею, з любові до людей і до цілого Богом створеного світу.

На звороті календаря знаходиться Екологічний заповіт Блаженнішого Любомира.

За деталями, щодо замовлення церковно-екологічного календаря на 2018 рік можна отримати звернувшись за ел. адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Джерело: Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4