В середу, 8 листопада, парафія Великомученика Димитрія, що розташована в селі Підгір`я, Богородчанського протопресвітеріату, де парохом є протопресвітер Петро Дирів, відзначала своє храмове свято.

Цього святкового дня на парафію з душпастирським візитом завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин. Урочистості розпочались Архієрейською Божественною Літургією. У святкових богослужіннях взяло участь багато запрошених священиків з Івано-Франківської Архієпархії.

В часі проповіді Владика наголосив на важливості зректись самого себе і йти за Христом.

"Втіленням прикладу самозречення було земне життя Спасителя. Всі свої сили і час, усього Себе Він віддавав людям: зціляв хворих, очищав біснуватих, втішав засмучених, навчав незнаючих. Наостанок віддав за нас Своє життя", - навчав проповідник.

Також Архієрей, звертаючи увагу на життя Великомученика Димитрія, зазначив, що в той час, коли жив святий, християн переслідували за визнання віри

"Згідно наказу розлюченого імператора, Великомученика Димитрія простромили списами. Він віддав своє життя за Христа. У нашій державі немає переслідувань за віру, тому духовну мужність ми можемо проявити в боротьбі з нашими внутрішніми ворогами: самолюбством, недоброзичливістю, заздрістю, хитрістю та лінощами", - мовив Архієрей.

Читайте також: В селі Дитятин урочисто відсвяткували храмовий празник

Після Божественної Літургії отець-парох Петро Дирів склав щиру подяку Богові, Преосвященному Владиці, всечесним отцям, жертводавцям, хорові та всім парафіянам за радість спільно відзначати храмове свято. Опісля Архієрей вручив грамоти усім жертводавцям, що спричинились до розвитку парафії.

По завершенню подячних слів Митрополит Володимир освятив пам`ятник Великомученику Димитрію. Відтак відбулось святочне водосвяття.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4