Сьогодні, 19 листопада, виповнюється 10 років з того дня, коли у 2007 р. з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина в м. Тисмениця храм св. Михаїла урочисто відкрив свої двері для вірян. Впродовж десятиліття тут щоденно служилась Божественна Літургія, тут вінчали молодят, тут хрестили дітей, зрештою, тут - проводжали в останню путь небіжчиків.

І сьогодні до храму на це велике свято зійшлося чимало містян з самої Тисмениці та околиць. З самого ранку в церкві лунають подячні молитви, а вірян перебувають в очікуванні приїзду Архієрея.

Традиційно, Владику зустрічали на подвір'ї святині. Діти вручили Митрополиту хліб та сіль, а парох храму о. Роман Микієвич запросив Кир Володимира очолити Архієрейську Божественну Літургію.

В часі проповіді, Митрополит Володимир роздумував над Божим словом з 24 неділі по Зісланні Святого Духа. В уривку йдеться про два чуда, які звершив Ісус Христос, коли йшов зі сторін Гадаринського краю. Перше чудо полягало в оздоровленні кровоточивої жінки, яка протягом двадцяти років хворіла цією недугою.

Перше сьогоднішнє чудо повчає нас про велике милосердя Ісуса Христа і Його готовність завжди допомагати у людському нещасті”, - повчав Владика.

За його словами, ця історія навчає нас як ми маємо діяти у своїх бідах і хворобах, щоб ніколи не ставити Бога на задній план, але повсякчасно покладати свої надії на Господа.

Здається, що на землі немає страшнішого, аніж смерть, для людського розуміння, - роздумував далі Проповідник над другим євангельським чудом. - Але для Спасителя смерть - це тільки сон на якийсь короткий час і то тільки для тіла до другого приходу Господнього”.

Приклад поведінки людей у сьогоднішньому Святому Євангелії, на думку Архієрея, подає нам дуже важливу науку.

Вчинки цих людей є доброю пересторогою, щоб ми турбувалися не тільки про тілесне життя, але і про життя душі, щоб душа не загинула навіки у пекельній пропасті”, - вів далі Владика.

Він також наголосив на тому, що сьогодні, на жаль, є дуже багато людей духовно хворих, які через гріховне життя відійшли від Господа Бога.

Тому, якщо хтось із нас зауважив у своїй душі ознаки духовної смерті, поспішаймо до Небесного Лікаря за ліками, доки ще маємо час”, - заохотив наостанок Проповідник.

Після Служби Божої Владика привітав громаду з їхнім величним святом, звертаючи особливу увагу на чесноті вдячності. Митрополит Володимир закликав до щирої молитви за усіх хто десять років тому працював над тим, щоб у Тисмениці постав цей величний храм. В свою чергу парох о. Роман Микієвич висловив слова вдячності Владиці за візит та підтримку, яку його громада відчуває постійно впродовж цих років.

До слова, вчора в УГКЦ офіційно створили Чернівецьку єпархію та призначили Правлячого єпископа

За активну душпастирську працю Владика нагородив парафіяльного сотрудника о. Юрія Павлюка нагрудним хрестом з прикрасами.

Наостанок же, Кир Володимир закликав усіх до спільної молитви за мир та Боже благословення для нашої Батьківщини, після якої уділив присутнім своє архієрейське благословення.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Листопад 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2