19 листопада 2017 року  відбулася чергова зустріч Школи Християнського Аніматора.

З благословення Митрополита Володимира Війтишина, уже 2 зустріч ШХА пройшла у приміщенні Католицької школи-гімназії святого Василія Великого.

Учасники мали змогу спільно помолитися недільну Божественну Літургію, яку очолив о. Іван Вінтоняк - префект Івано-Франківської духовної семінарії. У своїй проповіді о. Іван, проводячи паралель з Євангелієм від Луки, закликав слухачів школи бути тими, через яких діти зможуть пізнати Ісуса.

"Ви, аніматори також є образом Христа, ваше завдання бути носієм живої віри, щоб ви могли "зцілити" повірених вам дітей. Своїм добрим прикладом допомогти їм зустрітися з Богом. Через вас дитина може торкнутися кінця одежі Ісуса, щоб спастися, подібно як та кровоточива жінка", - говорить священнослужитель. 

Також проповідник наголосив на важливості молитви, життя святими Таїнствами, щоби від Христа черпати любов, якою згодом слід ділитись з дітьми.

Далі усі присутні взяли участь у тренінгу під назвою "Запобіжна система Дона Боско", який представила Марія Хрептак. Також слід згадати про дуже цінну та корисну інформацію від психотерапевта Ірини Вишинської, щодо вікових особливостей дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Відтак о. Сфорон Зелінський поділився зі слухачами 15-річним досвідом проведення християнських таборів та звернув увагу на те, чого обов`язково слід уникати в даних заходах. 

Ще одним із цікавих та захоплюючих моментів школи були майстер класи, які провели Галина Федоряк та Ірина Рашкевич, де майбутні лідери вчились виготовляти різноманітні різдвяні прикраси. Між перервами молоді люди вчилися бансів та того, як правильно пояснити їхнє значення дітям.

Зустріч уже традиційно завершилася подячною спільною молитвою. Кожен з учасників отримав не тільки море незабутніх емоцій та нові знайомства, але ще й поглибив свій багаж знань, які неодмінно стануть у пригоді.  

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ